Річний звіт про діяльність школи 2018-2019 навчальний рік
Педагогічний колектив Шиманівської філії І ступеня працював над втіленнням у життя законодавства про реформування і розвиток загальнооосвітньої школи та практичною реалізацію основних положень Національної доктрини розвитку освіти україни.
В основну діяльність філії І ступеня покладено діючі законодавчі та освітні нормативні документи України.
Працює педагогічнтй колектив над вровадженням нового Державного стандарту для учнів 1,2,4 класів та адаптації їх до навчання.
Педагогічний колетив спрямовує свою діяльність на реалізацію проблемних питань школи.
Основними напрямками роботи школи є вивчення історії рідного краю, ознайомлення учнів з культурною спадщиною українського народу, з народними традиціями, формування в учнів кращих якостей національного характеру, виховання громадянина України; робота з обдарованими дітьми, використання сучасних інформаційних технологій в навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи.
У школі навчається 11 учнів у 1, 2, 4 класах.
Документація школи (фіксація рівня навчальних досягнень учнів у класних журналах, особових справах) ведеться з дотриманням єдиного мовного режиму.
Систематично проводиться перевірка дотримання єдиного мовного режиму: стану ведення учнівських зошитів, щоденників.
У закладі працює 7 осіб. З них педагогічних працівників 4 осіб ( 4 жінки). Із них мають такі кваліфікаційні категорії: вища категорія - 1, спеціаліст - 3.
Вищу освіту має 2 учителя, с/спеціальну - 2 учителя.
Педагогічні працівники школи проходять атестацію педагогічних кадрів відповідно графіка у Соболівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Для проведення атестації педагогічних кадрів використовуються традиційні та інноваційні форми: творчий звіт на педагогічній раді; педагогічна виставка.
Систематично і планомірно проводиться підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.
Учителі школи працюють у тісній співдружності з педагогічними колективами району, беруть участь у роботі педрадах опорного закладу «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Теплицької районної ради Вінницької області», виступають з повідомленнями, діляться досвідом роботи.
Цього навчального року Малюта І.М. та Незіньковська О.Д. отримали сертифікати НУШ.
Продовжується пошукова робота по вивченню історії рідної школи, села та народознавчих звичаїв і обрядів.
Проводиться систематична робота з органами охорони здоров’я щодо виявлення дітей з особливими потребами (щорічні медичні огляди), створюються умови для індивідуальних занять .
Питання піклувальної ради частіше вирішує батьківський комітет школи. Систематично проводяться батьківські збори, засідання ради школи.
Педагогічний колектив співпрацює в тісному зв’язку з батьками. Раз на семестр проводяться класні батьківські збори з питань навчання, поведінки учнів, планування класних виховних заходів, господарських питань, пов’язаних з ремонтом та обладнанням класних приміщень, матеріального стану малозабезпечених родин, морального та матеріального стану неблагонадійних родин.
Засідання батьківського комітету школи проводяться щомісяця. Розглядаються питання навчання та поведінки учнів, схильних до правопорушень, з неблагонадійних родин, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, господарські питання школи.
Учителі та учні школи беруть активну участь у громадському житті села. Депутатами сільської ради є Лабінська Л.І.
У школі створено оптимальні санітарно-гігієнічні умови для перебування учнів у закладі.